ТЕНІСНІ ГАРМАТИ

Гармата для настільного тенісу Butterfly Amicus Expert
003-02
Новий Amicus Expert поєднує найкращі напрацювання попередніх моделей Advance та Professional: 99 осе..
ВиробникButterfly Класаматорські ВидГармата Особливості- Частота м'ячів до 120 м'ячів за хвилину - Обертання, швидкість, траєкторія та місце можуть бути змінені від м'яча до м'яча - Пам'ять: до 99 вправ (до 7 м'ячів у кожному) - 20 встановлених вправ, створених тренером Баттерфляй Річардом Праузе - Всі встановлені вправи можуть бути змінені або замінені - Функція Sample дозволяє тестувати характеристики окремих ударів без включення їх до вправ - Функція Cycle дозволяє легко керувати інтервалами між м'ячами та вправами у Ваших тренуваннях - Automatic Frequency Control забезпечує найбільш реалістичні інтервали між ударами у вправах - З'єднання за допомогою простого, тонкого та надійного кабелю - Пульт дистанційного керування Key-for-lite
0
58880 грн.
Виробник - Butterfly
Клас - аматорські
Вид - Гармата
Особливості - - Частота м'ячів до 120 м'ячів за хвилину - Обертання, швидкість, траєкторія та місце можуть бути змінені від м'яча до м'яча - Пам'ять: до 99 вправ (до 7 м'ячів у кожному) - 20 встановлених вправ, створених тренером Баттерфляй Річардом Праузе - Всі встановлені вправи можуть бути змінені або замінені - Функція Sample дозволяє тестувати характеристики окремих ударів без включення їх до вправ - Функція Cycle дозволяє легко керувати інтервалами між м'ячами та вправами у Ваших тренуваннях - Automatic Frequency Control забезпечує найбільш реалістичні інтервали між ударами у вправах - З'єднання за допомогою простого, тонкого та надійного кабелю - Пульт дистанційного керування Key-for-lite
Гармата для настільного тенісу Butterfly Amicus Prime
003-03
Відповідає найвищим вимоги гравців, які шукають надійного, універсального і невпинної спаринг-партне..
ВиробникButterfly Класаматорські Видгармата Особливості- Частота м'ячів до 120 в хвилину - Обертання, швидкість, траєкторія і точки можуть змінюватися від м'яча до м'яча. - Контроль через додаток на планшеті (або через смартфон на iOS або Android) за бездротовою технологією Bluetooth. - Програмне забезпечення і прошивки регулярно оновлюють через додаток. - Кілька тренажерів можуть управлятися послідовно однієї панеллю керування. - Пристрій може заряджатися безпосередньо від тренажера. - Перемикач Left-Right (mirror) (Ліво-Право) (дзеркало) для перемикання тренажера відповідно до домінуючої рукою гравця, зберігаючи правильний порядок вправи. - Функція Sample (Семпл) для тестування одиночних м'ячів без зациклення. - Індивідуальний контроль частоти настройки інтервалів. - Функція Cycle (Цикл) дозволяє легко управляти інтервалами між тренувальними сесіямі.- Попередньо програми, створені тренером Батерфляй Річардом Прауз - Попередньо програми можуть бути змінені або замінені. - Інтегровані відео дозволяють спостерігати за правильним виконанням вибирати попередні вправи. - Обсяг пам'яті для зберігання вправ обмежений тільки об'ємом пам'яті пристрою, на якому встановлено програму. - Ви можете об'єднувати разом кілька вправ використовуючи Cluster Memroy (Кластер Меморі) і послідовність вправ може працювати в автоматичному режимі або один за іншим або у випадковому порядку. - Пульт дистанційного керування Key-fob-like (маленький легкий і легко поміщається в кишеню).
0
69920 грн.
Виробник - Butterfly
Клас - аматорські
Вид - гармата
Особливості - - Частота м'ячів до 120 в хвилину - Обертання, швидкість, траєкторія і точки можуть змінюватися від м'яча до м'яча. - Контроль через додаток на планшеті (або через смартфон на iOS або Android) за бездротовою технологією Bluetooth. - Програмне забезпечення і прошивки регулярно оновлюють через додаток. - Кілька тренажерів можуть управлятися послідовно однієї панеллю керування. - Пристрій може заряджатися безпосередньо від тренажера. - Перемикач Left-Right (mirror) (Ліво-Право) (дзеркало) для перемикання тренажера відповідно до домінуючої рукою гравця, зберігаючи правильний порядок вправи. - Функція Sample (Семпл) для тестування одиночних м'ячів без зациклення. - Індивідуальний контроль частоти настройки інтервалів. - Функція Cycle (Цикл) дозволяє легко управляти інтервалами між тренувальними сесіямі.- Попередньо програми, створені тренером Батерфляй Річардом Прауз - Попередньо програми можуть бути змінені або замінені. - Інтегровані відео дозволяють спостерігати за правильним виконанням вибирати попередні вправи. - Обсяг пам'яті для зберігання вправ обмежений тільки об'ємом пам'яті пристрою, на якому встановлено програму. - Ви можете об'єднувати разом кілька вправ використовуючи Cluster Memroy (Кластер Меморі) і послідовність вправ може працювати в автоматичному режимі або один за іншим або у випадковому порядку. - Пульт дистанційного керування Key-fob-like (маленький легкий і легко поміщається в кишеню).
Гармата Butterfly Amicus Start
003-01
ГАРМАТА (РОБОТ) ДЛЯ НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ BUTTERFLY AMICUS EXPERT Новий AMICUS EXPERT об'єднує кращі на..
ВиробникButterfly Класаматорський Видгармата ОсобливостіПростий інтерфейс. До 6 м'ячів у вправі. Усі м'ячі з однаковим обертанням, швидкістю та траєкторією. Частота м'ячів до 100 м'ячів за хвилину. Left-right Placement (Лево-Право) може змінювати місце кожного вправи. З'єднання за допомогою простого, тонкого та надійного кабелю. Пульт дистанційного керування Key-fob-like (маленький, легкий і легко поміщається в кишеню). Транспортувальна сумка в комплекті! Робот відмінно допоможе покращити вам техніку гри в настільний теніс в домашніх умовах! Робот виготовляється на заводі в Німеччині! Найякісніша продукція від Buttefly.
0
36800 грн.
Виробник - Butterfly
Клас - аматорський
Вид - гармата
Особливості - Простий інтерфейс. До 6 м'ячів у вправі. Усі м'ячі з однаковим обертанням, швидкістю та траєкторією. Частота м'ячів до 100 м'ячів за хвилину. Left-right Placement (Лево-Право) може змінювати місце кожного вправи. З'єднання за допомогою простого, тонкого та надійного кабелю. Пульт дистанційного керування Key-fob-like (маленький, легкий і легко поміщається в кишеню). Транспортувальна сумка в комплекті! Робот відмінно допоможе покращити вам техніку гри в настільний теніс в домашніх умовах! Робот виготовляється на заводі в Німеччині! Найякісніша продукція від Buttefly.

ТЕНІСНІ ГАРМАТИ