Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner Line 1000

Нет в наличии
0
Код товару: 140-72
490 грн.
Скорочений опис
Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner Line 1000 - це унікальне поєднання основи з двома карбоновими шарами, губки товщиною 2,1 мм і професійних накладок Easy Slick.  В результаті ракетка не тільки над швидка,... Читати далі...
Загальні характеристики
Країна виробник Китай Виробник Donic Накладка 2,1 мм Клас Для професіоналів Стиль гри Атакуючий Тип ручки Конічна Швидкість 90 Обертання 100 Контроль 60 Всі характеристики

Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner Line 1000 - це унікальне поєднання основи з двома карбоновими шарами, губки товщиною 2,1 мм і професійних накладок Easy Slick.  В результаті ракетка не тільки над швидка, але і володіє хорошим контролем, а тому практично ідеальна для гри в нападі.

Ракетка Donic Waldner Line 1000 - дуже швидка модель, спеціально була зроблена для тенісистів, які вважають за краще нападник стиль гри.  Вибір досвідчених тенісистів.

Donic Waldner Line 1000 зручно сидить в руці, легко керована при швидкій і агресивній грі в нападі.  У цій ракетці присутня технологія ABP - за допомогою цієї системи можна підібрати баланс під вашу манеру гри (напад або захист).

Ракетки та інвентар
Країна виробник Китай
Виробник Donic
Накладка 2,1 мм
Клас Для професіоналів
Стиль гри Атакуючий
Тип ручки Конічна
Швидкість 90
Обертання 100
Контроль 60

Написати відгук

Авторизація