Стіл тенісний Sponeta S1-43e (синій)

Новинка
В наявності
0
Код товару: 190-04
17658 грн.
Скорочений опис
Стіл тенісний Sponeta S1-43e - ідеальна модель всепогодного тенісного столу, який може використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні. Ідеальний вибір для заміського будинку. Вологостійкий на 100%, тому незалежн... Читати далі...
Загальні характеристики
Торгова марка Sponeta Країна виробник Німеччина Тип застосування для вулиці Клас аматорські Матеріал стільниці меламін Товщина стільниці 4 мм Колір стільниці синій Конструкція покриття антивідблиску, повне складання, одиночна гра, транспортувальні ролики, захисний бортик, сітка в комплекті, тримач м'ячиків та ракеток. Наявність на складі так Всі характеристики

Стіл тенісний Sponeta S1-43e - ідеальна модель всепогодного тенісного столу, який може використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні. Ідеальний вибір для заміського будинку. Вологостійкий на 100%, тому незалежно від природних умов, стіл може перебувати на відкритому повітрі цілий рік.

Sponeta S1-43e - складна модель, що забезпечує зручність її зберігання та застосування в будь-яких умовах. Ігрова поверхня виконана з якісного меламіну, товщиною 4 мм. Стіл оснащений рамою товщиною 36 мм. Каркас виконаний з чорного металу, профілі округлої форми діаметром 25 мм. Система поворотних ручок з механізмом блокування в складеному стані дозволить безпечно зберігати стіл в будь-якому місці.

Стіл оснащений 4 подвійними транспортувальними поворотними колесами діаметром 125 мм, що істотно полегшує транспортування обладнання при необхідності. У комплект також входить сітка розміром 180х15,2 см і утримувач для ракеток і м'ячів.

Тенісні столи
Торгова марка Sponeta
Країна виробник Німеччина
Тип застосування для вулиці
Клас аматорські
Матеріал стільниці меламін
Товщина стільниці 4 мм
Колір стільниці синій
Конструкція покриття антивідблиску, повне складання, одиночна гра, транспортувальні ролики, захисний бортик, сітка в комплекті, тримач м'ячиків та ракеток.
Наявність на складі так

Написати відгук

Авторизація