Стіл тенісний Sponeta S1-42e (зелений)

Новинка
В наявності
0
Код товару: 190-05
17658 грн.
Скорочений опис
Ідеальна модель всепогодного тенісного столу, який може використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні. Ідеальний вибір для заміського будинку.Всепогодний тенісний стіл для використання на відкритих майданчиках (вули... Читати далі...
Загальні характеристики
Торгова марка Sponeta Країна виробник Німеччина Тип застосування для вулиці Клас аматорські Матеріал стільниці меламін Колір стільниці зелений Конструкція покриття антивідблиску, повне складання, одиночна гра, транспортувальні ролики, захисний бортик, сітка в комплекті, тримач м'ячиків та ракеток. Наявність на складі так Всі характеристики

Ідеальна модель всепогодного тенісного столу, який може використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні. Ідеальний вибір для заміського будинку.

Всепогодний тенісний стіл для використання на відкритих майданчиках (вулиці) і закритих приміщень. Вологостійкий на 100%, тому незалежно від природних умов, стіл може перебувати на відкритому повітрі цілий рік.

Це складна модель, що забезпечує зручність її зберігання та застосування в домашніх умовах. Ігрова поверхня виконана з гумового меланіну, товщиною 4 мм. Стіл оснащений стрічкової рамою, товщиною 36 мм. Каркас виконаний з чорного металу, профілі округлої форми діаметром 25 мм. Стіл оснащений 4 подвійними транспортувань колесами діаметром 125 мм, що істотно полегшує транспортування обладнання при необхідності. У комплект також входить сітка, тримач для ракеток і м'ячів.

У комплект також входить сітка чорного кольору з білою смугою вгорі, осередок 8 мм, розміри L = 180 cm x H = 15.2 cm, вага: 0,3 кг.

Кріпиться на металеву оцинкована дугу діаметром 6 мм з жорстким кріпленням.

Тенісні столи
Торгова марка Sponeta
Країна виробник Німеччина
Тип застосування для вулиці
Клас аматорські
Матеріал стільниці меламін
Колір стільниці зелений
Конструкція покриття антивідблиску, повне складання, одиночна гра, транспортувальні ролики, захисний бортик, сітка в комплекті, тримач м'ячиків та ракеток.
Наявність на складі так

Написати відгук

Авторизація