Стіл тенісний Sponeta S3-46i (зелений)

Новинка
В наявності
0
Код товару: 190-02
11388 грн.
Скорочений опис
Стіл для настільного тенісу Sponeta S 3-46i - недорогий універсальний складаний тенісний стіл для використання в закритих приміщеннях. Завдяки наявності металевої окантовки по периметру столу (профіль 36 мм) має підвищен... Читати далі...
Загальні характеристики
Торгова марка Sponeta Країна виробник Німеччина Тип застосування для закритих приміщень Клас аматорські Матеріал стільниці ДСП Товщина стільниці 19 мм Колір стільниці зелений Конструкція покриття антивідблиску, повне складання, одиночна гра, транспортувальні ролики, компенсатори нерівності, захисний бортик, сітка в комплекті, тримач м'ячиків та ракеток. Наявність на складі так Всі характеристики

Стіл для настільного тенісу Sponeta S 3-46i - недорогий універсальний складаний тенісний стіл для використання в закритих приміщеннях. Завдяки наявності металевої окантовки по периметру столу (профіль 36 мм) має підвищену стійкість і великим запасом міцності. Рекомендується для використання в спортивних клубах для аматорської гри в настільний теніс.

Виробник: Sponeta (Німеччина)

Стільниця

  • Як матеріал для столу використовується спеціально оброблена древесностружечная плита (ДСП) товщиною 19 мм - забезпечує дуже хороший відскік м'яча під час гри.
  • На ДСП нанесено спеціальне покриття антивідблиску зеленого (модель S3-47i - синього) кольору.
  • Металева окантовка по периметру столу з металевого профілю 36 мм візок з профілю 25х25 мм надають столу додаткову стійкість і підвищений запас міцності.

Конструкція

  • Стіл базується на компактній зручній візку з металевого трубчастого профілю діаметром 25 мм з поліефірним покриттям.
  • Візок оснащена незалежним складним механізмом з автоматичною засувкою.
  • Конструкція столу дозволяє тренуватися в поодинці.
  • Стіл легко переміщується на 4-х здвоєних колесах діаметром 125 мм, всі колеса - маневрені.

Додатково

  • Комплектується сіткою відповідної Європейським стандартам.
  • Колір сітки - чорний.
  • Сітка, яку Ви будете використовувати, завжди готова до гри. Спеціальна конструкція дозволяє не знімати її при складанні столу.
Тенісні столи
Торгова марка Sponeta
Країна виробник Німеччина
Тип застосування для закритих приміщень
Клас аматорські
Матеріал стільниці ДСП
Товщина стільниці 19 мм
Колір стільниці зелений
Конструкція покриття антивідблиску, повне складання, одиночна гра, транспортувальні ролики, компенсатори нерівності, захисний бортик, сітка в комплекті, тримач м'ячиків та ракеток.
Наявність на складі так

Написати відгук

Авторизація